Názory účastníků...

Lidé v naší společnosti strávili s Vladimírem Gajdou v průběhu minulých přibližně dvou let desítky hodin v rámci různých tréninků, školení ale především workshopů zaměřených na strategii firmy a organizaci interních procesů. Jeden z největších přínosů pana Gajdy spatřuji v tom, že při těchto setkáním především mlčel. A naslouchal. A když jsme se začali ubírat nevhodným směrem, tak nás zastavil nahodil na správnou kolej. Řídil takto debatu o interních procesech ve firmě i o tom, kde se má naše firma nacházet v roce 2020. Při všech workshopech a trénincích vytvořil takovou atmosféru, že i ti nejzatvrzelejší skeptici ve firmě se otevřeli a diskutovali a říkali nahlas své názory. A to je největší potenciál v každé firmě – bez obav a vzájemného despektu řešit příčiny problémů, vyslechnout si co nejvíce názorů a společně se shodnout na řešení. Taková práce má smysl a takové prostředí vytváří Vladimír Gajda.

Libor Miloševský, production manager, CARDBOX PACKAGING, S. R. O.

Jakožto úplnému nováčkovi v prodejních dovednostech a v prodeji vůbec, mi pan Vladimír Gajda dal cenné zkušenosti z praxe a pevné základy pro bezproblémový start v mé nové kariéře coby Obchodníka ve společnosti Lakovna Hajdík s.r.o. Za vše mu z celého srdce děkuji.

Bc. Milan Halašta, obchodník, LAKOVNA HAJDÍK s.r.o.

S Vláďou Gajdou jsme společně s týmem kromě řady jiných rozvojových aktivit, absolvovali trénink zjišťování potřeb metodou SPIN. Přes řadu otazníků  v průběhu tréninku jsme na závěr konstatovali, že by to mohlo fungovat. A po více než dvou letech  od tréninku můžu potvrdit, ono to faaakt funguje v praxi a v životě.

Pavel Slavík, General Manager, Greiner Assistec s.r.o.

Děkuji Vlaďovi, že mne uvedl do základních pravidel a postupů telefonního prodeje. Zároveň mi představil způsoby řízení a monitoring aktivit týmu. Jeho znalosti, zkušenosti a profesní koučink mi pomohly nalézt cestu, jakým způsobem nastartovat tuto obchodní aktivitu v rámci naší společnosti.

 Aleš Průžek, Teamleader TA&SC and ferries, DKV EURO SERVICE s.r.o.

Dobrý den Vláďo, od doby co skočilo naše společné školení přemýšlím, co napsat do zpětné vazby? Určitě bych Vám chtěla moc poděkovat, díky Vašemu nenásilnému způsobu vedení jsem více poznala samu sebe a hlavně jsem si věci uvědomila, což je pro mne to nejzásadnější. Opravdu jste byl průvodcem a vedl jste mne k sebepoznání a ukázal jste mi jak pracovat, aby mi nesnadné situace nečinili problémy. Vážím si Vás i za to, že jste mne do ničeho nenutil a nechal to rozhodnutí na mě.  Nyní je už ta práce hlavně na mě. Věřím, že se ještě někdy setkáme a na toto setkání se moc těším. Děkuji za vše, co jste pro mne zvládl udělat.

Monika Slivková Trenér, Lidské zdroje, GE Money Bank, a.s.

Hezký podvečer Vladimíre, nevím jestli se Vám to děje často, ale já opravdu cítím potřebu poděkovat za dnešní zážitek, který u mě neměl daleko k "osvícení". Vždycky jsem se rád setkával s novými lidmi a identifikoval nové příležitosti spolupráce, ale dnes jsem, během několika málo minut vycítil, že je možné po této cestě jít ještě důsledněji a dál. A ještě více stáhnout sebe a více se zaposlouchat do toho druhého. Díky naší dnešní krátké interakci jsem konečně definitivně pochopil, že obchod není žádné "nutné zlo", které podstupujeme, abychom měli v posledku co učit či realizovat. Pochopil jsem, že to, co jsme zažili dnes, vlastně taky nebyl "obchod", ale konzultanství a partnerství na nejvyšší úrovni důvěry. A přesně takový vztah a vztahový business je něco, co je mi blízké a v čem bych se chtěl do budoucna rozvíjet. Díky moc a těším se na další spolupráci. (Myslím, že "word of mouth" o Vašich schopnostech po dnešní schůzce opět ve firmě zvýší své obrátky a v prosinci Vás už budeme vítat na červeném koberci :-)))

Marek Prorok, senior konzultant RPIC-ViP s.r.o.

Zdar Vláďo! Patří Ti 3x naše VELKÉ DÍKY! - Jednak za to, že jsme konečně doslova a do písmene ZAŽILI coaching, jak má být, - že jsme se prvně při školení nenudili, - poslední a nejdůležitější, že Tvé rady byli SKUTEČNĚ UŽITEČNÉ A POUŽITELNÉ V PRAXI! Je pravda, že jsme se ještě nesetkali s tak profesionálním a přitom nenuceným přístupem v této branži, proto Vláďo – ještě jednou dík a těšíme se na shledání v březnu!

Jiří Eichler, ředitel telefonního prodeje, Mediatel, spol.s.r.o.

Ahoj Vláďo, ráda bych touto cestou vyjádřila svojí spokojenost s tréninkem, který jsem měla možnost absolvovat. Konečně trénink, který stál za můj čas - efektivní, zábavný, inspirativní. Forma tréninku SUPER, ještě více super TY jako osobnost, která dokáže "vtáhnout". Díky za tvůj osobitý přístup. Jedním slovem za Vodafone (našim slovníkem:)) SUPER!!! Díky Díky Díky

Monika Trnavská, Partner Area Manager - South West Bohemia, Vodafone Czech Republic a. s.

Ešte raz by som Ti chcel vzdať hold, lebo to, čo som zažil počas štvrtka a piatku, tak na to nikdy nezabudnem. Bolo to neskutočne zaujímavé a inšpirujúce.

Miro Svýba, obchodní zástupce Vitana Food service

„Čekala jsem nudné školení vyňaté z psychologické sekce o chování prodejce k zákazníkovi. Velká chyba. Celý seminář byl v duchu přátelského posezení, které nenuceně podsouvalo nové i běžně známé informace o věcech jasně daných z oblasti psychologie a komunikace. Nejvíce mě zaujal postoj "trenéra", který právě svým vystupováním, kvalitou projevu a profesionalitou dokázal upoutat mou pozornost od začátku do konce. Prožitek ze školení byl pozitivní a do života mne určitě obohatil o další názory a nový nadhled na mou profesi.“

Ingrid Spálovská, vedoucí distribučního centra Tart s.r.o

Dobrý den pane Gajda, ještě jednou chci poděkovat za trénink ve firmě greiner. Všichni byli Vašim přístupem a stylem vedení velmi nadšeni. Doufám, že najdeme prostor pro sezení a sladění dalších představ a plánů zejména pro všechny kolegy.

Pavel Slavík, vedoucí nákupu greiner packaging slušovice, s. r. o.

,,Pro mě, absolvovat koučování, byla zkušenost velmi pozitivní a inspirativní. Přece jenom každý víceméně trpíme ,,provozní slepotou" a názor někoho zvenčí nám může zase otevřít oči a prohlédnout. Proto doporučuji každému, kdo bude mít tu možnost zúčastnit se takového tréninku, nebát se a jít do toho."

Líba Mikešová, OZ Impromat CZ

Ahoj Vláďo, tak prezentace se moc povedla, dostal  jsem pochvalu, že se jim to líbilo a pokud Tě to potěší, je to hlavně díky věcem, které jsi mě v minulosti naučil a díky tomu co jsme rozebrali na posledním školení. Po pravdě cestou k zákazníkovi jsem si celou prezentaci povídal sám pro sebe a hádej jaký byl nakonec výsledek. Víc než polovinu těch papírů jsem z prezentace úplně vyhodil.    

Josef Laštovka DiS.   specialista HW/SW RICOH

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.